Atribuită Cumpărare directă

Aer conditionat Habitat 12 000 BTU/h, Inverter,R 32

Număr anunț
DA25980376
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
Furnizor / câștigător
ETC ENERGY TERMOCLIMA CORPORATION SRL (CUI 37793240)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.192 RON
Valoare atribuită
6.192 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.192 RON

din 6.192 RON estimat