Atribuită
Cumpărare directă
2000632 MUFA PP PRES 20 2000604 TEU PP PRES 20 2000607 COT PP PRES 20X90 2000638 COT PP PRES 20X45 2007473 DOP DE PROBA PP PRES 20MM 2000633 MUFA PP PRES 25 2000616 TEU PP PRES 25 2000635 COT PP PRES 25X90 2007474 DOP DE PROBA PP PRES 25MM 2002471 CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 25MM 2002470 CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 20MM 2010272 CLEMA PRINDERE PERETE TUB VENT 103MM 16 2006932 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 4013479 PLINTA SMART FLEX 592 STEJ TUNDRA 2,5ML 4013572 COLT EXT PLINTA SMART 592 STEJ TND 2/SET 4013570 IMBINARE PLINTA SMART 592 STEJ TND 2/SET 4013571 COLT INT PLINTA SMART 592 STEJ TND 2/SET 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 7001320 BURGHIU SDS PLUS 10X200 2608833800 5000171 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BISON(KA) 5002483 SPUMA CERESIT MONTAJ TS 61 500ML 4018761 STERGATOR FINNTURF 15MM 10VERDE L=0,91 M
- Număr anunț
- DA26011012
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.288,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.288,41 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.