Atribuită Cumpărare directă

SET REPARATII ETRIER 2X 109.24 , ANVELOPA 12.5/80R18 1008.40 , CAMERA 151.26 , VULCANIZARE 25.21 .

Număr anunț
DA26016987
Autoritate contractantă
COMUNA LESU (CUI 4512275)
Furnizor / câștigător
GOSEN AUTO SERVICE SRL (CUI 35439034)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.403,36 RON
Valoare atribuită
1.403,36 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.403,36 RON

din 1.403,36 RON estimat