Atribuită
Cumpărare directă
TRAFALET 9074 POLIACRIL SMT=2BUC. ROLA 10CM MIEZ30 MICROFIBRA 9 FIR VERDE-GRI 86523020 CIRET=2BUC. TRAFALET 10CM MIEZ30 POLIACRIL 12 FIR ROSU 86983999 CIRET=1BUC. VOPSEA LAVABILA INTERIOR APLALUX 15L+SALOPETA+AMORSA 4L FABRYO=2BUC. ROLA SMIRGHEL GR.100 X 5M AMA=1ROLA. RACORD COMPRESIUNE 25 3/4 FE BRICOLAGE=1BUC.
- Număr anunț
- DA25991443
- Autoritate contractantă
- Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430,08 RON
- Valoare atribuită
- 430,08 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.