Atribuită Cumpărare directă

conform comanda

Număr anunț
DA26002399
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
SILV DENTAL PRODUCTS (CUI 28961220)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.150,05 RON
Valoare atribuită
67.150,05 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.150,05 RON

din 67.150,05 RON estimat