Atribuită
Cumpărare directă
EV7D15 Pioneze color panou pluta 50 buc/cutie EVOffice cut 200 0,56 EV1L04 Banda corectoare 5mm * 5m EVOffice Buc 100 0,84 EV6G06D Caiet A4 80 file coperta policromie - dictando EVOffice Buc 500 2,03 EV8B01 Coperti plastic transparent cristal A4 150 mic. 100 coli/top EVOffice top 14 14,00 AH9117 Creion mecanic, 0.7 mm varf retractabil, grip, accesorii metalice Aihao 911 Buc 200 0,45 AR5681 Suport plastic pentru cub hartie prevazut cu rezerva 9*9*4,5 cm Ark Set 100 3,29 EV4D04AB Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii EVOffice Economic Line albastru Buc 1000 0,26 EV4D04RO Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii EVOffice Economic Line rosu Buc 1000 0,26 EV8A02 Folie laminat A4 (216*303 mm) 80 microni 100 coli/top EVOffice top 32 16,80 EV1L15 Radiera bicolora mica 42 *14* 8 mm Buc 200 0,10 EV1K01/7 Mina creion mecanic 0.7mm HB 12 buc/cut EVOffice Economic Line Set 350 0,17 EG1L02 Pix corector 10 ml Buc 90 0,77 EV7E01 Folie retroproiector laser, copiator 100 coli/top EVOffice top 1 21,00 EG6F19 Plic C4 (229*324 mm) kraft, gumat, 90 gr/mp Buc 3000 0,11
- Număr anunț
- DA25991022
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.383,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.383,40 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.