Atribuită Cumpărare directă

Costum unica folosinta din material netesut SMS compus din: bluza cu anchior prevazuta si pantaloni cu elastic in talie Acest compleu poate fi folosit in spitale sau clinici medicale ca pijama de unica folosinta pentru pacienti pe timpul transportului şi şederii în mediul blocului operator, cat si pe toata perioada spitalizarii. Ţesătura netransparentă SMS asigură senzaţia de intimitate a pacientului. TINE LOC DE COMANDA, VA RUGAM LIVRARE URGENTA !!!!!

Număr anunț
DA25990882
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18110000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.684 RON
Valoare atribuită
1.684 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.684 RON

din 1.684 RON estimat