Atribuită
Cumpărare directă
Solicitant: Directia tehnica; Responsbil achizitie: Lupulescu Florin 100864804 EMAIL FAIN 0.75L ALBASTRU 13.19 20 Buc 100864802 EMAIL FAIN 0.75L GRI 13.19 8 Buc 100850029 EMAIL CASABELLA GALBEN 0.75L 12.73 4 Buc 100872934 GRUNDSOLV COMP.D509 0.9L 10.50 5 Buc
- Număr anunț
- DA26006855
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472,86 RON
- Valoare atribuită
- 472,86 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.