Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: lavabila 4*215.9664 trafalet 1*20.1681 trafalet 1*16.8067 folie 15*3.3613 prelungitor telescopic 1*15.1261 bidinea 1*8.4034 spaclu 1*2.9412 pensula 1*3.7815 vopsea 4L 3*63.0252 vopsea maro,alb 5*16.8067 folie 40*5.46 chit reparatii 1*9.6639 sina perdea 10*15.1261 sina perdea 1*24.3697 disc 1*3.3613 disc 1*5.8824
- Număr anunț
- DA26018960
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LUPENI (CUI 32019419)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.667,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.667,65 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.