Atribuită Cumpărare directă

SERVICII AER CONDITIONAT CE CONSTA IN IGIENIZAREA APARATULUI DE AER CONDITIONAT/VENTILOCONVECTOR CONSTA IN : CURATAREA FILTRELOR ; CURATAREA VENTILATORULUI ; CURATAREA UNITATII INTERIOARE/EXTERIOARE , VERIFICAREEA PRESIUNII DE FREON DIN INSTALATIE SI COMPLETAREA ACESTUIA IN LIMITA A 500 GRAME ; VERIFICCAREA PARAMETRILOR DE FUNCTIONARE ; VERIFICAREA TENSIUNII ELECTRICE ;TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE.

Număr anunț
DA26020995
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat