- Număr anunț
- DA25969698
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
- Furnizor / câștigător
- PET & FOOD OUTLET SRL (CUI 30819873)
- Cod CPV
- 45216129-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.949 RON
- Valoare atribuită
- 3.949 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.