Atribuită Cumpărare directă

Piese pentru compresoare de aer - presostat 8-15 bari, cu diff reglabil - termostat compresor aer 71 grade C -reparatie placa comanda compresor aer, inlocuire relee comanda

Număr anunț
DA26008294
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
Cod CPV
42124330-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat