Atribuită
Cumpărare directă
1 Condica prezenta evidenta si activ.cadre didact.A3 100f cartonat Buc 5 28 140 2 Catalog de grupa A4 Buc 55 4.5 247.5 3 Biblioraft pl. 7.5cm cu colt metalic Buc 20 6.5 130 4 Fluid corector Stanger Buc 6 3.5 21 5 Dosar PVC Buc 50 0.45 22.5 6 Dosar incopciat 1/1 Promet Buc 60 0.69 41.4 7 Hartie copiator A4 Briliant Orig./ Yellow/IK 80g Top 10 11.9 119 8 Mapa plastic plic cu capsa Daco MP120T/W Buc 8 3.5 28 9 Folie protectie A4 Noki/Daco 100/set set 2 6.5 13 Total lei fara TVA 762.4
- Număr anunț
- DA26012542
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 762,40 RON
- Valoare atribuită
- 762,40 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.