Atribuită
Cumpărare directă
- Pachetul contine: BioVue Rh/Kell = 500 casete (50,00 lei/caseta); BioVue ABO/Rh = 500 casete (30,00 lei/caseta); BioVue AHG/Neutral = 500 casete (38,00 lei/caseta); BioVue Reverse = 360 casete (30,00 lei/caseta); BioVue AHG/Poly = 40 casete (35,00 lei/caseta); Ortho Bliss = 3 flacoane (150,00 lei/flacon); BioVue Nutral = 20 casete (35,00 lei/caseta); BioVue Screen Ficin = 6 seturi (680,00/set); Affirmagen = 4 cutii (430,00 lei/cutia); Ortho Confidence = 4 cutii (580,00 lei/cutia). Principiul testului in caseta: aglutinare in coloana cu microbile de sticla, aflate in suspensie.
- Număr anunț
- DA25995237
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MARAMURES (CUI 3627714)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.470 RON
- Valoare atribuită
- 80.470 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.