Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la drumurile afectate de calamitati naturale din data de 22-23.06.2020 din satul Urdesti si Dodesti, comuna Dodesti, judetul Vaslui

Număr anunț
DA26006547
Autoritate contractantă
COMUNA DODESTI (CUI 16368328)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429.253,60 RON
Valoare atribuită
429.253,60 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429.253,60 RON

din 429.253,60 RON estimat