Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare facultativa CASCO pentru o perioada de 6 luni, pentru 1 autovehicul aflat in proprietatea USAMV BUCURESTI. Servicii de asigurare de raspundere civila auto obligatorie RCA pentru o perioada de 6 luni, pentru 1 autovehicul aflat in proprietatea USAMV BUCURESTI
- Număr anunț
- DA25996021
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.786,50 RON
- Valoare atribuită
- 12.786,50 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.