Atribuită Cumpărare directă

DCI: GLUCOSUM Cutie cu 30 pungi PVC plastifiat, cu 1 tub conector lateral x 250 ml sol. perf. INFOMED FLUIDS SRL mai putin PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26004919
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,90 RON
Valoare atribuită
536,90 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,90 RON

din 536,90 RON estimat