Atribuită Cumpărare directă

Tastatura Logitech K120 Business, Toner HP CF280X

Număr anunț
DA26003384
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
LOYAL CENTER SRL (CUI 14709305)
Cod CPV
30237460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.397,03 RON
Valoare atribuită
1.397,03 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.397,03 RON

din 1.397,03 RON estimat