Atribuită
Cumpărare directă
SVS-001 Service la solicitare, verificare, dezinstalare si mutare sisteme Agilent Technologies. - GC (6890N) - MS – Headspace; - GC (6890N) - ECD; - HPLC 1100 - Spectrofotometru Cary Include o serie de operatiuni de verificare, dezinstalare sisteme si relocare in camera de pastrare.Se va intocmi raport de service. SVS-001 Service la solicitare, instalare si punere in functiune sisteme Agilent Technologies. - GC (6890N) - MS – Headspace; - GC (6890N) - ECD; - HPLC 1100 - Spectrofotometru Cary Include o serie de operatiuni de verificare, instalare sisteme si punere in functiune. Se va intocmi raport de service.
- Număr anunț
- DA26016188
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 50410000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.