Atribuită Cumpărare directă

PACHET FINISAJE adeziv polistire p 39 buc 35 16.15 amorsa caparol 10 l buc 1 54.20 lavabila 15 l buc buc 78.99 lei mortar klasico 30 kg buc 3 11.31 plasa fibra 145 gr mp 100 1.588

Număr anunț
DA26018644
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (CUI 2541029)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,23 RON
Valoare atribuită
970,23 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,23 RON

din 970,23 RON estimat