Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE - 1 KG LINCO APETITI - 130 G DANONE NATURAL - 1X30 OUA M - BRANZA TOPITA - 10 KG PULPE PUI INF - MERE - USTUROI -MORCOVI -VARZA -CARTOFI -PATE BUCEGI -BISCUITI -CEAI,500ML TRIUMF DEGRESANT SPRAY

Număr anunț
DA26022359
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036,11 RON
Valoare atribuită
1.036,11 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036,11 RON

din 1.036,11 RON estimat