Atribuită
Cumpărare directă
Model: UT71C 1buc Se poate seta intervalul pentru inregistrarea datelor automata Masurare AC si DC Frecventa de raspuns: 45Hz-100 kHz Interval selectabil automat si manual Interfata USB Conexiune bluetooth cu telefonul pentru monitorizarea datelor" Oxigenometru Greisinger GOX 100 - 2 buc Specificatii tehnice Lungime cablu 1 m Greutate 150 g Rezoluţie 0,1 % O2 Sursă de alimentare baterie bloc 9 V Domeniu masurare concentratie de oxigen 0,0 – 100,0 % O2 Precizie ± 0,1 % O2 ±1 digit Dimensiuni l x I x A 67 x 106 x 30 mm Caracteristici principale Pentru oxigen în stare gazoasă Compensare automată a temperaturii pentru o mai mare precizie Termometru inclus Descriere Aparat compact care permite măsurarea oxigenului din aer. Ideal pentru sporturile subacvatice, securitatea locului de muncă, tehnologii de climatizare sau ventilaţie şi multe altele. Caracteristici Memorare valoare minimă/maximă Componenta-senzor, uşor de schimbat, economică Verificare senzor pentru monitorizarea capacităţii de funcţionare Calibrarea simplă la aer Funcţie de dezactivare automată reglabilă Continut colet oxigenometru senzor cu 1 m cablu adaptor furtun adaptor T 1 baterie bloc 9 V instrucţiuni de utilizare" 2 790 1580
- Număr anunț
- DA25991003
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 38341300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.270 RON
- Valoare atribuită
- 2.270 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.