Atribuită Cumpărare directă

UPS nJoy Echo Pro 3000, 3000VA/2400W, On-line, LED 2*1420.17 12A/FX10 Cartus compatibil MF4010 2*37.81 cf230x Cartus compatibil pt HP LJ PRO M227sdn 2*71.43

Număr anunț
DA25998253
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
31210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.058,82 RON
Valoare atribuită
3.058,82 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.058,82 RON

din 3.058,82 RON estimat