Atribuită Cumpărare directă

APARAT DE SPALAT CU APA SUB PRESIUNE. PRESIUNEA DE LUCRU 10-120bar DEBIT DE APA 510L/ora FURTUN DE INALTA PRESIUNE CU ARMATURA DE OTEL SI LUNGIMEA DE 9M.

Număr anunț
DA26006138
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL SERV SRL (CUI 15185144)
Cod CPV
42924730-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084,04 RON
Valoare atribuită
1.084,04 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084,04 RON

din 1.084,04 RON estimat