Atribuită Cumpărare directă

Tiparire cartea lui Mircea Faur și Dan Demșea intitulata "O istorie a ortopediei Arădene" avand format B5, coperta color, interior alb negru + color, 352 pagini

Număr anunț
DA26007907
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "A.D. Xenopol" Arad (CUI 3678300)
Furnizor / câștigător
EXCELSIS DRUCK S.R.L. (CUI 39327491)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.145 RON
Valoare atribuită
14.145 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.145 RON

din 14.145 RON estimat