Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de reparatie instalatie de iluminat exterior,conform oferta.

Număr anunț
DA26015142
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
MARYELECTRIC SRL (CUI 15168895)
Cod CPV
45317000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.299,50 RON
Valoare atribuită
1.299,50 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.299,50 RON

din 1.299,50 RON estimat