Atribuită Cumpărare directă

Ofertantul trebuie sa asigure traducerea din limba spaniola în limba româna în termen de maxim 30 zile de la emiterea solicitarii; Ofertantul nu are dreptul de a face cunoscute informatiile si documentele la care acces unei terte parti; Traducerea sa fie facuta de persoane autorizate de Ministerul Justitiei. Modul de prezentare a documentelor traduse - Documentele vor fi scrise la calculator, format A4; - o pagina de traducere înseamna 2000 de caractere cu tot cu spatii, font Times New Roman, marimea 12, cu spatiere de 1.

Număr anunț
DA26019493
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII ALBA (CUI 13580082)
Furnizor / câștigător
LINGUAPRO LANGUAGE SOLUTIONS SRL (CUI 36332043)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078 RON
Valoare atribuită
1.078 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.078 RON

din 1.078 RON estimat