Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizițiilor publice: a) Consultanta la intocmirea documentatiei tehnice si economice necesare derularii procedurilor de achizitie publica: Fisa de date a achizitiei, caietul de sarcini, proiectul de contract, formulare destinate ofertantilor la procedura, declaratia conform art.21 alin. (5) din HG 395/2016- privind persoanele cu drept de decizie, alte documente/ documentatie conform prevederilor legale b) Consultanta privind achizitiile directe: caietul de sarcini, proiectul de contract, referate, note justificative, comunicari, rapoarte, alte documente/ documentatie conform prevederilor legale; c) Consiliere pentru alegerea procedurii de atribuire optime, intre cele prevazute de legea 98/2016, cu modificarile ulterioare; d) Asistenta in etapa de depunere a ofertelor: stabilirea procedurilor din etapa de depunere a ofertelor si raspunsuri la eventualele clarificari, puncte de vedere la eventuale contestatii, elaborarea de erate la anunturi sau invitatii de participare, in colaborare cu compartimentele de specialitate ale institutiei e) Asistenta in etapa de evaluare a ofertelor: analizarea si evaluarea ofertelor, elaborarea procesului Verbal de evaluare, elaborarea Raportului Procedurii, intocmirea comunicarilor rezultatelor catre participanti la procedura, elaborarea punctelor de vedere la eventuale contestatii; f) Consultanta privind motivatiile autoritatii contractante in fata CNSC

Număr anunț
DA26016856
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.500 RON
Valoare atribuită
33.500 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.500 RON

din 33.500 RON estimat