Atribuită
Cumpărare directă
1 Pe tine ce te face fericit? de Alec Blenche (2019) [Editura Univers] (373831) 1 Pe tine ce te face sa razi? de Alec Blenche (2020) [Editura Univers] (384457) 1 Pac si Mac, o aventura urecheata de Alec Blenche (2020) [Editura Univers] (384455) 1 Emotiile negative. Cum sa ne eliberam de frica, anxietate, tristete, furie, agresivitate, rusine de Latifa Gallo (2020) [Editura Niculescu] (388312) 1 Cartea de nisip. Proza completa 2 (Editia 2015) de Jorge Luis Borges (2015) [Editura Polirom] (218344) 2 Emily si Balciul din Luna de Philip Reeve, Sarah McIntyre (2019) [Editura Polirom] (367000) 1 Cititorul (editia 2018) de Bernhard Schlink (2018) [Editura Polirom] (308661) 1 Fata care citea in metrou de Christine Feret-Fleury (2017) [Editura Nemira] (298988) 1 Omul de creta de C.J. Tudor , Alexandru Macovescu (2019) [Editura Nemira] (348752) 2 Pete Motanul si nasturii sai sic de James Dean, Eric Litwin (2017) [Editura Nemira] (298028) 2 Enciclopedia zmeilor (Coperta cartonata) de Mircea Cartarescu (2017) [Editura Humanitas] (301609) 2 Cele mai frumoase povesti ISPIRESCU de Petre Ispirescu (2016) [Editura Regis] (269357) 1 Bunica mi-a zis sa-ti spun ca-i pare rau de Fredrik Backman (2017) [Art] (306156) 1 Persepolis (vol. 2) de Marjane Satrapi [Art] (251098) 1 Persepolis (vol. 1) de Marjane Satrapi (2018) [Art] (251097) 1 Fii curajos, copilul meu! Visul unei mame de Domnica Drumea, Ainsley Earhardt (2019) [Editura Pandora-M] (351350) 1 O supradoza de moarte de Agatha Christie, Alina
- Număr anunț
- DA25989598
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.900,07 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.