Atribuită
Cumpărare directă
DCI: METHYLPREDNISOLONUM Cutie cu 1 flac. din sticla incolora avand capacitatea de 5 ml care contine pulb. pt. sol. inj./perf. si 1 fiola din sticla incolora, prevazuta cu punct de rupere care contine 2 ml solv. pt. sol. inj./perf. STADA M&D LEMOD SOLU LIOF.PT.SOL.INJ. 500MG
- Număr anunț
- DA26010033
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33642200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.273 RON
- Valoare atribuită
- 2.273 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.