Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 2 FURTUN SPIRALA PT.ABSORBTIE 76MM ALBA #2000000315775 buc 10 25.1261 3 AN150/1L ULEI AN 150 1L #6426408000369 buc 2 7.7311 4 ULEI AMESTEC BUTOI #2000000217109 #7391883703069 buc 2 33.5294 5 NORGIPS12.5 PLACA GKB 12.5 2.6X1.2(3.12MP/BUC)68359 #2000000208893 #5907651690565 buc 8 18.6975 6 OSB10MM PLACA OSB 3 10MM (2.5X1.25)#2000000163888 buc 10 39.916 7 ADEZIV DUO CONTACT BAUMIT 25 KG #5945752000845 buc 5 18.479 8 RIGLA 4 SEGMENTE #3800972002944 buc 1 16.7227 9 ELEMENTE ALINIERE 2MM 03967 GR.6-12MM PT.PLACI CERAMICE ROST #9002588039671 buc 2 25.1261 10 ELEMENT DE FIX.PLANA PLACI F1 40BUC-PG #9002588039688 buc 2 25.1261 29.9001 59.8001 11 GUNFOAMEXTRA SPUMA GUN FOAM EXTRA 750ML #5948966013953 buc 2 15.042 12 MSZ230 MSZ230 DISC DIAMANTAT SEGMENTAT #6425081000116 buc 2 67.1429
- Număr anunț
- DA26007582
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 45330000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.256,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.256,51 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.