Atribuită
Cumpărare directă
Detalii tehnice Turaţie la mersul în gol 3.400 rot/min Diametrul pânzei de ferăstrău 165 mm Diam. orificiu pânză de ferăstrău 20 mm Capacitate acumulator 5,0 Ah / Tensiunea acumulatorului 18 V Adâncime de tăiere (90°) 57 mm Adâncime de tăiere (45°) 39 mm Set de livrare Adaptor de aspirare Limitator paralel Piulita interior hexagonal Pânză de ferăstrău Cutie carton Acumulatorul si incarcatorul nu sunt cuprinse in setul de livrare! SET INCARCATOR CU 2 ACUMULATORI 18V 5 AH Despre produs Instrument polivalent cu acumulator pentru toate lucrările robuste de tăiere cu ferăstrăul. Performanţă - avans rapid de tăiere şi durată lungă de funcţionare graţie motorului cu putere mare şi acumulatorilor 5,0-Ah. Design robust - pentru orice aplicaţie de lucru pe şantier, chiar şi pe acoperiş şi pe schelă. Fiecare cum doreşte - ferăstrăul circular manual acum şi cu pânza de ferăstrău pe partea dreaptă. Designed for applications at jobsites even on roof tops and scaffold. BOSCH GBA18V + GAL1880CV Set 2 acumulatori Li-Ion, 18V, 5Ah "CoolPack" + Incarcator PRO-MIX 18V BOSCH GBA18V + GAL1880CV Set 2 acumulatori Li-Ion, 18V, 5Ah Cod produs: 1600A00B8J (PRO-MIX 2 ACC) Detalii tehnice Capacitate acumulator 5 Ah Tensiunea acumulatorului 18 V Tipul elementului de acumulator Li-Ion Greutate (acumulator) 600 g Dimensiuni (acumulator) (L x l x H) 115 x 74 x 56 mm Tensiune de încărcare acumulator 14,4 – 18 V Curent de încărcare 8,0 A Timp de încărcare la o capacitate a acumulatorului de 5,0 Ah (80%/100%)
- Număr anunț
- DA26013294
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.083 RON
- Valoare atribuită
- 2.083 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.