Atribuită
Cumpărare directă
1 SIAL D8885-500G DIETHANOLAMINE 1 BUC x 128.18 RON 2 SIGMA S2890-250UG STREPTAVIDIN-ALKALINE PHOSPHATASE*LABELE D 1 BUC x 906.31RON 3 SIGMA N7255-1G A-NAPHTHYL PHOSPHATE DISODIUM 1BUC x 801.42 RON 4 SIGMA L6876-1G LYSOZYME FROM CHICKEN EGG WHITE 1BUC x 206.28 RON
- Număr anunț
- DA26030598
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.042,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.042,19 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.