Atribuită Cumpărare directă

Leucoplast

Număr anunț
DA25999562
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
KALLA MED SRL (CUI 31589187)
Cod CPV
33141111-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.726 RON
Valoare atribuită
3.726 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.726 RON

din 3.726 RON estimat