Atribuită Cumpărare directă

lectrod de retur de unica fofolsinta, fără latex Compatibil cu Valleylab ™ FT10, ForceTriad ™ si Valleylab Platformele energetice FX8. Pentru pacienții peste 13,6 kg Pentru utilizare cu generatoare RECQM Unitate de măsură: cutie cu 600 buc

Număr anunț
DA26006208
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.380 RON
Valoare atribuită
10.380 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.380 RON

din 10.380 RON estimat