Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat split tip inverter, marca Nord Star 9.000btu, Teava cupru izolata 1/4" - 5m; Teava cupru izolata 3/8" - 5m; Cablu myym 3x2,5 - 4m; Cablu myym 5x2,5 - 6m; Suport unitate externa - 1buc; Banda matisaj - 1 rola; Tub derenaj condens 16 - 5m; Surub M8x30 - 4buc; Piulita M8 - 4buc; Saiba M8 - 8buc; Holzsurub 8x120 - 6buc; Diblu plastic 12x60 - 6buc; Holzsurub 4x50 - 4buc; Diblu plastic - 6x30 - 4buc; Stecker - 1buc; canal cablu 60x40 - 4-5 m. Montaj unitate interna; montaj suporti unitate externa; montaj unitate externa; perforare zid despartitor; realizare si montaj kit de conexiune unitati; realizare conexiuni electrice si traseu frigorific; vidare; probe de buna functionare; instruire utilizator.

Număr anunț
DA25965017
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.411,74 RON
Valoare atribuită
3.411,74 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.411,74 RON

din 3.411,74 RON estimat