Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: lamai, rosii, castraveti, ardei, dovlecei, mere, ceapa, ardei kapia, telina, varza, piept porc, branza, buric, morocv, piept porc, muschi file, pastarnac, cartofi, usturoi, patrunjel, oua, marar, smantana, smantana, fasole verde, sana, pasta de tomate, iaurt, iaurt de baut si lapte batut
- Număr anunț
- DA26022921
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,58 RON
- Valoare atribuită
- 613,58 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.