Atribuită Cumpărare directă

Stagiu instruire pentru ocupatiile: - stivuitorist 7 bucati - macaragiu 1 bucata - fochist 2 bucati Specificatii tarif: 150 lei - taxa ISCIR (nu se aplica TVA) 10 bucati

Număr anunț
DA26019140
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
MULTIPRACTIC SRL (CUI 18546820)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.047 RON
Valoare atribuită
3.047 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.047 RON

din 3.047 RON estimat