Atribuită Cumpărare directă

1 C.D. personalizate- 20 buc 2.Carte A5 -20 buc 3. Diploma A4-20 buc 4.Stampila P30- 1 buc 5.Servicii grafica-1 buc

Număr anunț
DA25965804
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "OVID DENSUSIANU" FAGARAS (CUI 29438298)
Furnizor / câștigător
STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat