Atribuită Cumpărare directă

GARNITURA EVACUARE RABA TRANSPORT INCLUS; GARNITURA CHIULASA- MOTOR RABA ituri motor Raba Transportul inclus in pret; GARNITURA CAPAC CULBUTOR RABA TRANSPORT INCLUS

Număr anunț
DA25958036
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34312500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,11 RON
Valoare atribuită
136,11 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,11 RON

din 136,11 RON estimat