Atribuită
Cumpărare directă
Cod intern : 70850400 TRIUMF -mod ambalare: flacon 375 ml -solutie pentru curatarea grasimii arse din cuptoare, de pe plitele de aragaz, rotisoare, gratare, vase emailate, sticla termorezistenta. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25955209
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,80 RON
- Valoare atribuită
- 126,80 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.