Atribuită Cumpărare directă

CLORAMINA PASTILE 2 CUTII DEZINFECTANT MAINI 4 BUC IGENIZANT MAINI 5L 1 BUC IGENOL 1L 4 BUC

Număr anunț
DA25967584
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,19 RON
Valoare atribuită
383,19 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,19 RON

din 383,19 RON estimat