Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta Epson WF Pro M5299DW, A4, Caseta hartie 500 coli WFC52XX, Garantie extinsa 3 an RAR BISTRITA NR 550/06.07.2020

Număr anunț
DA25960860
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI 11596384)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.630 RON
Valoare atribuită
2.630 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.630 RON

din 2.630 RON estimat