Atribuită
Cumpărare directă
TABLA PREVOPSITA 3011 ROSIE 0.30 CUTATA-21 BUC,H-SURUB TABLA 4.8*25 RAL-250 BUC,LACAT 38 ALB FFF-1 BUC,BEC LED SFERIC 7W E14-1 BUC,APLICA AMBER 1XE14-1 BUC,FOLIE PROTECTIE 4*5M ECO-10 BUC,FOLIE ACOPERIRE 4*12.5M SUBTIRE-2 BUC,FOLIE PROTECTIE 4M*12.5M-3 BUC,FOLIE PROTECTIE 4M*5M-2 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-5 BUC,CORP NEON 2*36W IP65 NOVELITE-1 BUC,PRIZA TRIF.32/5 P130 APCE-1 BUC,FISA TRIF.32/5P APCE-1 BUC,CONDUCTOR MYF 16-11.5M,SAIBE PL.125A M 8*16*1-8 BUC,SURUB HEX M 8*20-8 BUC,PIULITE HEX M 8-8 BUC
- Număr anunț
- DA25967614
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 964,35 RON
- Valoare atribuită
- 964,35 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.