Atribuită Cumpărare directă

SAPATURA MECANICA,INCARCARE PAMANT,TRANSPORT PAMANT,ASTERNERE STRAT BALAST ASTERNERE PIATRA SPARTA

Număr anunț
DA25959252
Autoritate contractantă
PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
Furnizor / câștigător
PHOENIX IMPEX SRL (CUI 15237324)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.314,65 RON
Valoare atribuită
120.314,65 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.314,65 RON

din 120.314,65 RON estimat