Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS MENTENANTA PLOTTER CANON iPF785 FORMAT A0-COD PROD OEM 1320B014AA , GARANTIE 1 AN, TERMEN DE LIVRARE , MAXIM 30 ZILE DE LA DATA COMENZII RECIPIENT DE TONER REZIDUAL IMPRIMANTA LEXMARK CS410 - COD PRODUS OEM C540X75G , GARANTIE 1 AN, TERMEN DE LIVRARE , MAXIM 30 ZILE DE LA DATA COMENZII CAP IMPRIMARE PENTRU PLOTTER CANON iPF785 FORMAT A0 - COD PRODUS OEM 3630B001AA, GARANTIE 1 AN, TERMEN DE LIVRARE , MAXIM 30 ZILE DE LA DATA COMENZII
- Număr anunț
- DA25969040
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.691,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.691,11 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.