Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. Seringa cu ac 2 ml, ac 23G. 100 buc/cut . "Seringa cu ac 5 ml, ac 22G. 100 buc/cut..Seringa cu ac 10 ml, ac 21G. 100 buc/cut .VACUTAINER HELP-VAC PET HEMATOLOGIE DOP MOV K3EDTA 2ML. 100 buc/set Set 3 45.00 VACUTAINER HELP-VAC STICLA VSH DOP NEGRU NaCITRAT 3,8% 1,6ML, 8X120MM. 100 buc/set Set 2 68.00 "IODINE T Antiseptic pentru tegumente 200 ML Dezinfectant pentru tegumente pe baza de PVP IODINE" Buc 20 16.88 Ace Vacutainer de prelevare sange, 21G x 1 1/2"(0.8x38mm), Verde, Steril, 100 bucati/cut Cut 7 29.72 Manusi de examinare confectionate din latex, pudrate, marime L. 100 buc/cut Cut 20 45.00 Manusi de examinare confectionate din latex, pudrate, marime M. 100 buc/cut Cut 20 45.00 Manusi de examinare confectionate din latex, pudrate, marime S. 100 buc/cut Cut 10 45.00 Manusi de examinare confectionate din latex, pudrate, marime XL. 100 buc/cut Cut 10 45.00
- Număr anunț
- DA25950198
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.928,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.928,64 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.