Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrări în cadrul proiectului - Realizarea de spații verzi pentru îmbunătățirea calității de viață în Comuna Pănet, Jud. Mureș conform ofertei depuse pe baza anuntului de publicitate nr. ADV1150245/02.06.2020

Număr anunț
DA25964655
Autoritate contractantă
COMUNA PANET (CUI 4375887)
Furnizor / câștigător
MEDIA FOREST EXPLOTRANS DCC SRL (CUI 30258665)
Cod CPV
45112710-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266.936,95 RON
Valoare atribuită
266.936,95 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266.936,95 RON

din 266.936,95 RON estimat