Atribuită Cumpărare directă

Spitz SDS PLUS, lungime 250MM, tip TE-CP S25 sau echivalent, vârf cu construcţie poligonală cu autoascuţire

Număr anunț
DA25955748
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI 17131957)
Cod CPV
44512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,20 RON
Valoare atribuită
361,20 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,20 RON

din 361,20 RON estimat