Atribuită
Cumpărare directă
Sigiliu electronic calificat - 36 luni, emis pe dispozitiv criptografic calificat, pentru: 1. Tribunalul Tulcea, str Toamnei nr 15, Tulcea 2. Judecatoria Tulcea, Str Toamnei nr 15, Tulcea 3.Judecatoria Babadag, Str Mihai Viteazu nr 22, Babadag 4. Judecatoria Macin, Str George Cosbuc nr 1A, Macin
- Număr anunț
- DA25955177
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL TULCEA (CUI 4508487)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.